Šťastné a veselé. Aj vďaka projektu Staráme sa

Pavol Soóš
30.12.2015 7 050 archív

Vianoce sú pre väčšinu z nás najkrajším a najsilnejším sviatkom roka. Hlavným dôvodom sú hodnoty, ktoré sa s nimi spájajú. Pre nás je to aj čas, ktorý venujeme rodinám v núdzi. Rodinám, ktoré by bez pomoci pravdepodobne nemali na stole ani štedrú večeru.

Aj tento rok sa do vianočnej pomoci slovenským rodinám zapojilo množstvo ľudí, ktorí prispeli či už potravinami, drogériou, hračkami, oblečením alebo finančne. Aj vďaka nim sa nám podarilo pomôcť spolu 14 rodinám s 56 deťmi od Nitry, cez Vráble, Trnavu, Žilinu, Rajec, Lučenec, Stropkov až po Svidník.

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Mikulášska tradícia. Odkaz na ktorý sme hrdí

------------------------------------------------------------------------

Do našej „veľkej rodiny“ pribudla ďalšia slovenská rodina, ktorá žije vo Svidníku a ktorej sme sa rozhodli pomáhať pravidelne. Pomáhať rodine môžeme najmä vďaka pomoci chlapov zo Stropkova a Svidníka, žijúcich doma i v zahraničí, ktorí podporujú projekt pravidelnou finančnou pomocou. Ide teda už o trinástu rodinu, ktorej budeme pomáhať dovtedy, kým sa jej situácia nezlepší natoľko, že naša pomoc už nebude potrebná.

V mene projektu Staráme sa a rodín, ktorým sme spoločnými silami pomohli, vám ďakujeme priatelia. Pretože pomáhať slovenským rodinám v núdzi je našou morálnou povinnosťou. Slováci Slovákom!

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Ak si objednáte tričko SHO so šiltovkou SHO (čierna, modrá), pri potvrdení objednávky vám cenu trička znížime na 10,99 eur. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.