Vyhlásenie delegátov Snemu SHO k politickej budúcnosti nášho hnutia

Snem SHO
01.06.2016 13 426 archív

Delegáti Snemu Slovenského Hnutia Obrody, ktorý sa uskutočnil v sobotu 28. mája 2016 súhlasia s tým, aby názov Slovenské Hnutie Obrody a značka SHO boli v budúcnosti použité v procese registrácie nášho hnutia na Ministerstve vnútra SR ako politického hnutia.

Delegáti snemu súhlasia s registrovaním Slovenského Hnutia Obrody na Ministerstve vnútra SR ako politického hnutia, ako aj s tým, aby sa naše hnutie v budúcnosti uchádzalo o dôveru voličov vo voľbách.

Nitra, 28. máj 2016

--------------------------------------------------------------------------

Pomôžte pri zbere podpisov občanov SR pre založenie politického hnutia Slovenské Hnutie Obrody

Na tomto odkaze si môžete stiahnuť podpisový hárok.

Pravidlá pre vyplnenie: Podpisový hárok sa musí vyplniť čitateľne, paličkovým písmom, bez skratiek. Podpisové hárky nečíslujte, prípravný výbor SHO ich očísluje. Ak sa niekto pomýli pri vypĺňaní, jednoducho začne v novom riadku. V podpisových hárkoch sa nesmie prečiarkovať ani prepisovať ani použivať opakovacie znamienko. Podpisový hárok môže podpísať iba občan SR, starší ako 18 rokov.

Vyplnené hárky môžete poslať na adresu: Slovenské Hnutie Obrody, Farská 5, 949 01 Nitra. Ďakujeme.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.