Prezentácia novej knihy profesorky Emílie Hrabovec

Michal Šindolár
09.06.2016 6 122 Pavol Privalinec

V utorok 7. júna sa v refektári Milosrdných bratov v Bratislave uskutočnila prezentácia novej knihy profesorky Emílie Hrabovec pod názvom Slovensko a Svätá stolica v kontexte vatikánskej východnej politiky (1962 – 1989). 

Slávnostné podujatie zorganizovali Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta Univerzity Komenského a Ústav dejín kresťanstva na Slovensku. Knihu uviedol prof. Martin Homza z Katedry slovenských dejín Filozofickej fakulty UK.

Nová publikácia prof. Hrabovec približuje vzájomné vzťahy medzi Svätou stolicou a Slovenskom v rokoch 1962 - 1989 v kontexte medzinárodného, vnútropolitického, cirkevného a spoločenského vývoja.

Prezentácie knihy sa zúčastnili aj členovia nášho hnutia pod vedením Róberta Šveca.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

Pridaj komentár