Andrej Hlinka: Mňa nepremeníte! Mňa nezlomíte!

Michal Šindolár
17.08.2016 6 814 Pavol Privalinec

V utorok 16. augusta zorganizovala mestská časť Bratislava-Ružinov v spolupráci so Spoločnosťou Andreja Hlinku a Miestnym odborom Matice slovenskej v Ružinove, pri príležitosti 78. výročia úmrtia Andreja Hlinku, spomienku na velikána našich dejín.

Spomienky sa zúčastnili aj aktivisti Slovenského Hnutia Obrody pod vedením Róberta Šveca, ktorý k buste Otca národa v Parku Andreja Hlinku položil veniec ako prejav našej úcty a vďaky.

„Andrej Hlinka je jedna z najvýznamnejších slovenských osobností 20. storočia a nebyť jeho, možno by sme dnes hovorili po československy - česky a boli by sme Čechoslováci - Česi. Patrí mu naše poďakovanie a úcta za to, že dnes žijeme v druhej Slovenskej republike,“ vyhlásil pre médiá Róbert Švec.

Fotogaléria

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

 

Pridaj komentár