Kriváň 2016: Žiadne miesto pre slabosť!

Michal Šindolár
24.08.2016 5 426 Pavol Privalinec

Tak ako každý rok, aj tento rok sme zorganizovali Letnú chatu SHO. Súčasťou niekoľkodňového pobytu vo Vysokých Tatrách bola aj naša účasť na tohtoročnom Národnom výstupe na Kriváň.

Účastníkom Národného výstupu na Kriváň, vďaka iniciatíve Pavla Privalinca, podpredsedu nášho hnutia, sme rozdávali medovníky v tvare dvojkríža. Pre veľký záujem vlastencov sme sa rozhodli, že v tejto peknej iniciatíve budeme pokračovať aj v budúcnosti.

Róbert Švec: „Minulotýždňový pobyt v našich veľhorách ma opäť presvedčil o tom, že naša vlasť je krásna a úžasná. Máme aj veľmi veľa šikovných a zbytočne skromných ľudí, ktorí radšej sklonia hlavu pred hlupákmi, len aby neboli pre svoje normálne a zdravé názory vystavení mediálnemu prenasledovaniu a nálepkovaniu. Po Slovensku sa totiž pohybujú aj ľudia, ktorí za peniaze alebo z hlúposti dehonestujú všetko slovenské - normálne a tak prispievajú k atmosfére strachu a nepokoja. Viem, že naša vlasť je odsúdená na úspech, iba musíme optimalizovať počet ľudí, ktorí jej škodia. To je a bude jedna zo základných úloh nášho hnutia po prevzatí moci v našom štáte. Žiadne kompromisy v otázke ochrany slovenských národných a štátnych záujmov. Nikdy a s nikým. Žiadne miesto pre slabosť, lebo slabosť statočných ľudí zneužívajú hulváti a hlupáci.“

Fotogaléria

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

Pridaj komentár