Vyčistíme Slovensko. Rišňovce 2018

Štefan Polačik
15.05.2018 2 166 Michal Šindolár

Čo hlásame, to aj konáme! Pred pár dňami sme zlikvidovali čierne skládky v obci Podlužany, okres Levice a v obci Rumince, okres Rimavská Sobota. V stredu 9. mája sme si opäť vyhrnuli rukávy a zlikvidovali sme čiernu skládku, ktorá sa nachádzala v katastrálnom území obce Rišňovce, v nitrianskom okrese.

Čo všetko sú schopní niektorí "ľudia“ vyhodiť do prírody? Pneumatiky, časti áut ako nárazníky, palubné dosky, kvetináče, hrnce, taniere, plechovky od farieb a oleja...

Čistenie čiernych skládok po celom území našej vlasti je potvrdením správnosti rozhodnutia, pomenovať náš ekologický projekt názvom Nebuď sviňa! Postupne vyčistíme celé Slovensko a nielen od nelegálnych skládok.

-------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782.

Pridaj komentár