Vianoce 2021 v projekte Staráme sa: Do projektu pomoci nám prišiel veľký dar spod Tatier

Kamaráti! Je po štedrovečernej večeri a po rozbaľovaní darčekov. Ale to nevadí, pretože…

Jeden veľký, ktorým potešíme všetky rodiny v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa rozbaľujeme práve teraz. Ide o 40 škatúľ, ktoré sú plné potravinami od firmy HOSSA FAMILY/ Stará mama! 

Stará mama, v mene rodín v núdzi z nášho projektu vám veľmi pekne ďakujeme!

Je to totiž obrovská pomoc, vďaka ktorej sa náš projekt môže ďalej rozrastať a spoločne tak môžeme pomôcť tým, s ktorými sa život nemazná.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Vianoce 2021: Aj rodiny v Prešovskom a Košickom kraji navštívil Ježiško a aj Stará mama

————————-

Na fotografii je zástupca spoločnosti HOSSA FAMILY pán Juraj Sopko (vľavo) a zástupca nášho hnutia Jaroslav Ščurka. Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds