Ako sa z dobrého anjela stal daňový podvodník

Slovenská politika je prehnitá. Dôkazom toho sú rôzne kauzy. Najnovšou je tá, ktorá poukazuje na to, ako sa z dobrého anjela stal daňový podvodník. Prezident, ktorý sa snažil byť navonok čistým a rečnil o politickej kultúre, zrazu nevie ako sa ma postaviť ku svojim prešľapom. Namiesto toho, aby sa čestne priznal a ospravedlnil sa verejnosti, tak sa rozčuľuje nad tým, že vyšlo na povrch jeho nečestné konanie. Bude aj táto kauza zametená pod koberec alebo bude prezident znášať následky?

Slovenská politika sa stala rajom pre gorily a oligarchov, ktorí zozadu poťahujú politické nitky a mastia si vrecká.

Po morálnej stránke by bolo najlepšie, keby sa vzdal funkcie prezidenta. Mnohí Slováci sú už unavení z káuz a najsmutnejšie je, že protagonistami káuz sú politici, tí, ktorým sme vo voľbách dali naše hlasy a verili sme, že dokážu zmeniť Slovensko k lepšiemu. Namiesto toho, aby sa efektívne riešili problémy občanov, aby bola vyššia životná úroveň, tak sa tu riešia politické kauzy, ktoré sa nakoniec aj tak zametú pod koberec a verejnosti bude oznámené, že skutok sa nestal. Slovenská politika sa stala rajom pre gorily a oligarchov, ktorí zozadu poťahujú politické nitky a mastia si vrecká.

Na Slovensku máme veľa politikov, ktorí zapredali svoje duše a stali sa bábkami v rukách oligarchov. Pri samotnom prezidentovi Kiskovi nevieme, či reprezentuje Spojené štáty americké alebo Slovenskú republiku. Stretnutie prezidenta Kisku so Sorosom vyvoláva tiež mnoho otázok.

Slovenská politika potrebuje očistu, potrebuje politikov s čistým štítom, politikov ktorí sa dokážu úprimne pozrieť ľuďom do očí, politikov ktorí budú pravými vodcami.

Slovensko túži po zmene a občania Slovenska dokážu veľmi veľa vecí zmeniť. Ale musia dať priestor slušným ľuďom za ktorých hovorí ich dlhoročná práca, životný príklad. Slovensko túži po zmene a je na čase, aby sme mnohých ústavných činiteľov poslali do politického dôchodku.

Autor: Pavol Zvarík

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds