Slovensko malo v parlamentných voľbách 2020 možnosť voliť proslovenskú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií. Ako aj ochrana Slovákov a pomoc všetkým lojálnym občanom našej vlasti. A to tak v sociálnej, zdravotnej, právnej či kultúrnej oblasti.

Na základe výsledku volieb sme presvedčení, že Slovensko čaká rovnaký, a po uchopení moci liberálmi ešte väčší marazmus ako prežíva dnes, pretože dané kruhy sú okrem pokračovania v súčasných korupčných praktikách štandardných politikov pripravené súčasnú spoločnosť ešte aj zliberalizovať a štát rozpredať a zapredať zahraničiu.

Reč je nielen o ďalších zbesilých privatizáciách a rozkrádačkách či „reformách“, rozumej likvidácii základných zákonov ochraňujúcich občanov, ale aj o zriadení amerických základní na našom území a prijatí nových promigračných a genderových paktov, ktoré sa zahraničným liberálnym kruhom doposiaľ do našej legislatívy nepodarilo pretlačiť.

Väčšina voličov si vybrala vládu bláznov, liberálov a mafiánov. Jej rozhodnutie akceptujeme, ale ideme ďalej. Ďakujeme za každý jeden hlas vo voľbách do NR SR, ktoré sa uskutočnili 29. februára 2020. My vašu dôveru nesklameme.

A pre tých, ktorí sa nám dnes smejú, odkazujeme, poslúžte si, my znesieme vaše úsmevy aj pohŕdanie, ale ubezpečujeme vás, že nás sa nezbavíte, znova a znova sa budeme uchádzať o dôveru Slovákov, potiaľ, pokiaľ jedného dňa väčšina národa pochopí, že SHO tu bolo, je a bude pre Slovensko. Pracujeme ďalej, s čistým štítom a rovnou hodnotovou chrbticou.

Volebný program, ktorým sa Slovenské Hnutie Obrody uchádzalo o vašu priazeň si môžete prečítať TU.

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—