KAUZA: Plní Fico svoj predvolebný sľub, že zo Slovenska neodíde na Ukrajinu už ani náboj?

Dámy a páni. Naozaj Ficova vláda zastavila vyzbrojovanie kyjevského režimu a plní tak Fico svoj predvolebný sľub, že zo Slovenska neodíde na Ukrajinu už ani náboj? 

Dámy a páni. Ficova vláda „neschválila štrnásty balík vojenskej pomoci pre Ukrajinu v hodnote 40,3 milióna eur. Návrh na darovanie pripravilo bývalé vedenie Ministerstva obrany (MO) SR,“ informujú médiá. 

ALE médiá informujú aj o týchto závažných skutočnostiach: 

Nová vláda nebude brániť podnikom pri výrobe a dodávkach zbraní odberateľom, povedal premiér Robert Fico. Z Ficovho vyjadrenia vyplynulo, že jeho odmietavý postoj sa týka len prípadných dodávok zbraní a munície zo zásob slovenskej armády. „Keď nejaká firma chce vyrábať zbrane a niekde ich dodávať, tomu samozrejme nikto nebude brániť,“ povedal Fico.

Fico ešte ako opozičný politik opakovane kritizoval skoršiu vládu za odovzdanie rôznych zbraní Ukrajine a tvrdil, že v prípade účasti svojej strany v novom kabinete nedovolí vývoz ani jedného náboja na Ukrajinu. 

Takže, som nútený konštatovať nasledovné… 

Robert Fico je politický podvodník a pokrytec. Pretože, jeho predvolebný sľub nebol o tom, že jeho vláda nedodá Ukrajine už ani náboj zo skladov slovenskej armády, jeho sľub bol o tom, že jeho vláda NEDOVOLÍ vývoz ani jedného náboja na Ukrajinu.

Inak povedané, rozhodnutím vlády sa Fico stavia do pozície, že údajne plní to čo sľúbil, ale opak je pravdou. Vyzbrojovanie kyjevského režimu, vrátane húfnic Zuzana 2, bude veselo pokračovať cez obchodné spoločnosti a to s posvätením nielen Fica, ale aj Pellegriniho a Danka. 

A ako by sľub „Už ani náboj Ukrajine“ plnilo Slovenské Hnutie Obrody, ak by bolo dnes vo vláde? 

Aj to sa dozviete už túto nedeľu 12. novembra od 16:30 hod. ak budete počúvať rádio Slobodný Vysielač. V štúdiu rádia odpoviem aj na uvedenú otázku.

Pretože my nie sme pokrytci, kritizujeme, ale ponúkame aj konkrétne riešenia. 

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Blaha vystavil v kancelárii podpredsedu NR SR obraz masového vraha. Švec reaguje…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds