Noviny Právo Národa: Ďalší ŠKANDÁL na obzore! Ako sa k tomu postaví Fico?

Dámy a páni. A máme tu ďalší dôkaz toho, že sľuby vládnej koalície sú v rozpore s výkonom jej vládneho mandátu!

Z médií sa dozvedáme…

Prezident Peter Pellegrini sa vo Washingtone stretol s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským. Stretnutie sa konalo počas summitu Severoatlantickej aliancie. Slovensko podľa prezidenta súhlasilo aj s časťou vyhlásenia, v ktorej sa uvádza, že Ukrajina sa stane členom NATO pod podmienkou, že s tým budú spojenci súhlasiť. Zdroj TU.

A nie je to tak dávno, čo sme si vypočuli aj tieto slová…

„Ukrajina si môže povedať: My chceme ísť do NATO. V poriadku, veď to je ich slobodné rozhodnutie. My hovoríme, že to nebudeme ratifikovať v parlamente. Pretože Slovensko potrebuje neutrálnu Ukrajinu. Slovensko bude ohrozené na svojich záujmoch, v prípade, že by Ukrajina bola členským štátom NATO,“ vyhlásil, viete kto?

Áno, presne tak. Najväčší súčasný slovenský rozprávkar Robert Fico. Stalo sa tak v apríli 2024, počas kontrolného dňa na ministerstve zahraničných vecí a pritakával mu aj Juraj Blanár. Zdroj TU.

Konštatujem: Bude veľmi zaujímavé a aj zábavné sledovať, ako sa z tohto pokúsi vykrútiť vládna koalícia na čele s Ficom a ich bojové, dobré platené úderky na internete. Len dúfam, že sa neuchýlia k tupostiam typu, lebo Šimečka.

A musím opäť zopakovať: MY sme to hovorili!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody. 

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Prečo kritizujeme Fica a nie Šimečku? Reaguje Róbert Švec…

————————–

Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds