Róbert Švec: Suverénna politika slovenská? Áno, aj so slovenskou korunou!

Odporcovia slovenskej štátnosti a všetci tí, ktorí už podľahli manipulatívnej liberálnej propagande argumentujú na naše mediálne stanoviská TU, že obnovenie slovenskej koruny nie je reálne, že Slováci by to nezvládli, nemáme na to politicky a ani ekonomicky, a podobné defetistické táraniny.

Nuž, tak sa pozrime do histórie, pretože v histórii je odpoveď na každú otázku…

Koruna slovenská, mena prvej Slovenskej republiky bola takou stabilnou a silnou menou že dostala prívlastok tatranský dolár… A keď vznikal Slovenský štát, tiež sa našli „odborníci“, ktorí tvrdili, že Slováci nemajú šancu prežiť v samostatnom štáte.

Slovenská koruna, mena súčasnej druhej Slovenskej republiky bola taktiež stabilnou a úspešnou menou… A keď sa obnovovala slovenská štátnosť a vznikala súčasná Slovenská republika, tiež sa našli „odborníci“, ktorí tvrdili, že do troch mesiacov pôjdeme na kolenách Prahu prosiť, aby nás zobrala späť, že slovenská koruna bude mať kurz k českej korune minimálne 30 ku 1 a podobne.

Nuž, dámy a páni. Tí „ekonomickí experti“ spred 85 rokov, 30 rokov a z dnešných dní, ako by sa liahli v jednej ideologickej stajni. A aj sa liahnu, odchovaní sú na kyslom a skazenom mlieku plnom nenávisti k slovenskej slobode.

Konštatujem: My Slováci máme na to, aby sme boli vo všetkých oblastiach nezávislým a suverénnym štátnom, dejiny nám to neraz dokázali. Ale suverénnu politiku môžeme robiť iba so svojou národnou menou.

Uvedomujúc si túto skutočnosť Slovenské Hnutie Obrody zabezpečí obnovenie našej meny – slovenskej koruny a euro pošleme tam, kam patrí, na smetisko dejín.

Obnovenie slovenskej koruny je aj jedným z našich nemenných 5 hodnotových bodov TU.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024. Švec: Sexuálna orientácia ako nosná téma kampane?

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds