SHO: Vzniká nová vláda. Róbert Švec odkazuje Ficovi: Pôjdeme po vás ako po…

Dámy a páni. Vzniká vláda Smer-SSD + Hlas-SD + SNS. Teším sa…

Áno, dámy a páni, teším sa na to, ako bude Fico postupne plniť svoje predvolebné sľuby a pózy.

Teším sa na to, ako vypovie obrannú (čítajte s porozumením okupačnú) zmluvu s USA.

Teším sa na to, ako v praxi bude realizovať víziu „ani náboj pre Ukrajinu“.

Teším sa na to, ako jeho vláda nebude finančne podporovať zahraničné sorosovské mimovládky, keďže si údajne uvedomil, že to, že ich v minulosti jeho vlády finančne podporovali, bola chyba.

Teším sa na to, ako urobí poriadok v mediálnej oblasti.

Teším sa na to, ako Smer-SSD hneď po ustanovujúcej schôdzi nového parlamentu, bezprostredne po tom, ako poslanci zložia sľub, podá návrh na obžalobu prezidentky Zuzany Čaputovej. Tak ako Fico verejne sľúbil.

Teším sa ako bude jeho vláda viesť zvrchovanú a suverénnu slovenskú zahraničnú politiku v rámci EÚ a NATO. To bude naozaj poučné sledovať.

Teším sa… na ďalšie a ďalšie realizácie jeho predvolebných sľubov.

A keďže viem, ako to s tou realizáciou dopadne pri väčšine sľubov, môžem už dnes vyhlásiť, že sa teším na to, ako bude Slovenské Hnutie Obrody razantnou, zodpovednou a proslovenskou opozíciou voči vláde Fica.

A Ficovi odkazujem, že neobstojí … lebo Šimečka. Pôjdeme po Ficovi ako po údenom, pretože je to politický farizej a pozér!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Žiadne zbrane kyjevskému režimu! SHO bolo prvé, ktoré…

————————–

Mgr. Róbert Švec. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds