VIDEO. Verejná VÝZVA: Na udalosť AntiGLOBSEC 2023 pozývame aj predstaviteľov…

Dámy a páni. Zajtra sa pred Prezidentským palácom uskutoční verejná udalosť pod názvom AntiGLOBSEC 2023.

Podrobnosti o udalosti sa dozviete v zdieľanom videu pod článkom.

Touto cestou na podujatie pozývame všetkých predstaviteľov strán, ktoré o sebe vyhlasujú, že sú proslovenské. Pozývame: Fica, Blahu, Uhríka, Kotlebu, Danka, Tarabu, Harabina, Mazureka, Radačovského, Huliaka, Slotu…

Opäť máte možnosť páni dokázať, že vaša proslovenskosť nie je iba chrumkavá falošná póza. Každý z vás dostane priestor a bude môcť vystúpiť s prejavom.

A prečo je dôležité organizovať AntiGLOBSEC 2023? Pretože…

Organizáciu Globsec považujeme za piatu kolónu na Slovensku a za zoskupenie veľmi nebezpečných vojnových štváčov, ktorých úloha je jasná. Vyvolávať farebné revolúcie a nepokoje v štátoch, ktoré sa odmietajú podvoliť diktátu Bruselu, to znamená diktátu teroristickej organizácie NATO a dekadentnej EÚ. Ich najväčší tlak smeruje na Rusko a Bielorusko, na štáty, ktoré dlhodobo odolávajú ich snahám o ovládnutie sveta.

Stretneme sa v utorok 30. mája o 17:00 hod. pred Prezidentským palácom v Bratislave.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024. Róbert Švec: Budem hlavou štátu a nie správcom kolónie

————————–

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds