Čakajovce 2019: Kultúrny dom bol zaplnený do posledného miesta. Ďakujeme, Slováci

V sobotu 9. marca sme oslávili 80. výročie vzniku prvej Slovenskej republiky. Celoslovenské oslavy sa konali v Čakajovciach pri Nitre. Miestny Kultúrny dom bol zaplnený do posledného miesta, tak ako každý rok.

O skvelú náladu sa postarali folklórne súbory Šuriančanka a Inovec a tiež sólista Opery Slovenského národného divadla Ivan Ožvát, ktorý počas svojho vystúpenia zožal od účastníkov osláv dvakrát potlesk postojačky.

Róbert Švec všetkým ženám v miestnom Kultúrnom dome, pri príležitosti MDŽ, venoval ružu, ako prejav jeho úcty a vďaky za to, že ich máme. Osláv sa zúčastnili Slovenky a Slováci zo všetkých kútov našej vlasti a nechýbala ani naša omladina.

„Som hrdý na to, že Slovenské Hnutie Obrody každý rok organizuje dôstojné oslavy výročia vzniku prvej Slovenskej republiky. Naše dejiny sú našimi dejinami, naše osobnosti sú našimi osobnosťami a komu sa nepáči… má smolu,“ vyhlásil Róbert Švec.

Zdroj fotiek: SHO.sk

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds