Vyčistíme Slovensko. A nielen od čiernych skládok

Vlastenectvo má mnohé formy a jednou z nich je aj láska a úcta k prírode. Vážiť si prírodu neznamená len hovoriť o jej čare, kráse a rozmanitosti, ale podstatné je konať a ochraňovať ju.

V nedeľu 24. februára sme si opäť hrdo vyhrnuli rukávy a svojou aktivitou sme dokázali, že nie táraním o tom, čo všetko by sa malo spraviť, ale skutkami sa dokazuje láska a oddanosť našej otčine. Zlikvidovali sme ďalšiu čiernu skládku. Tentokrát na výjazde z D1 smerom na Leopoldov a Hlohovec. „Postupne vyčistíme celé Slovensko. A nielen od čiernych skládok,“ konštatuje Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds