Fico na Ukrajine: Róbert Švec nenechal na ňom nitku suchú! A opäť ho označil za…

Je Robert Fico pokrytec politický a podvodník?

Dámy a páni. Fico včera navštívil Ukrajinu a prisľúbil podporu kyjevskému režimu zo strany slovenskej vlády. Nadväzuje tak na politiku predchádzajúcich vlád na čele s Matovičom, Hegerom a Ódorom…

Čo konkrétne Fico dohodol?

Slovenská vláda nebude blokovať ukrajinský nákup zbraní a vybavenia od slovenských podnikov.

Budeme spolupracovať v otázke dodávky slovenskej spoločnosti techniky na výstavbu obranných línií.

Slovensko podporí program Ukrajina Facility, ktorý zabezpečuje alokáciu 50 miliárd eur z Európskej únie na Ukrajinu.

Premiér Fico ma ubezpečil o svojej plnej podpore ašpiráciám Ukrajiny na európsku integráciu, povedal predseda ukrajinskej vlády Denys Šmyhaľ.

Konštatujem: A to všetko Fico dohodol v duchu predvolebného sľubu Už ani náboj Ukrajine zo Slovenska a povolebnom sľube, že v Bruseli nepodporí žiaden dokument, v ktorom by bola zmienka o vojenskej pomoci kyjevskému režimu.

Takže na vyššie uvedenú otázku je jednoduchá odpoveď: ÁNO! Fico je politický pokrytec a podvodník. A na tom dlhodobo trvám!

V Bratislave Fico reční tak, aby sa zapáčil slovenským voličom a v Bruseli, a na Ukrajine koná presne naopak, aby sa zapáčil svojim zahraničným chlebodarcom. A, žiaľ, na Slovensku je stále veľká skupina ľudí, ktorá takúto politiku Fica papá aj s navijakom. A ešte mu za to aj ďakuje.

Dokedy sa necháte klamať, Slováci?

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Ako Korčok s Ficom a Pellegrinim spoločne pikle kuli

————————-

Fico počas návštevy Ukrajiny. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds