Noviny Právo Národa: Ako Korčok s Ficom a Pellegrinim spoločne pikle kuli

Na prípade Korčok vieme krásne demaskovať hodnotovú chobotnicu, ktorá ovláda náš štát.

Totiž to, dámy a páni, Ivan Korčok nie je politické dieťa iba liberálov a globalistov, ale aj Fica, Pellegriniho a Danka, aj keď sa Fico a spol. rozkošne snažia robiť z Korčoka odchovanca Sorosa. Korčok je, či sa to už niekomu páči alebo nie, odchovancom aj Fica, Danka, Pellegriniho…

Objektívna pravda nepustí. Zopár faktov: Ivan Korčok bol v rokoch 2015 až 2017 splnomocnenec vlády SR pre predsedníctvo SR v Rade EÚ, v rokoch 2016 až 2017 bol poverený zastupovať Slovensko pri vykonávaní predsedníctva v Rade Európskej únie. Od roku 2015 do augusta 2018 bol štátnym tajomníkom na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí. Ministrom bol Miroslav Lajčák, nominant Smeru.

Pripomíname, že v rokoch 2016 až 2020 slovenskú vládu tvorili subjekty SMER-SD, SNS a Most-Híd, a Smerákom v tom období bol aj Peter Pellegrini.

Voľbou Korčoka alebo Pellegriniho volíte to isté hodnotové zlo. Tú istú hodnotovú mafiu.

My vám ponúkame inú cestu. Cestu rovnú, cestu cti, cestu slovenskú TU.

A keď nás začnete konečne počúvať, budete žiť dôstojný a normálny život.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Róbert ŠVEC rozmontoval Korčoka a Pellegriniho na súčiastky…

—————————

Korčok s Ficom často spoločne kuli pikle. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds