FOTO. Dubnica nad Váhom: Žiadne zbrane pre ktorúkoľvek z bojujúci strán kdekoľvek vo svete. Požadujeme…

Dňa 24. februára 2023 zorganizovalo naše hnutie demonštráciu, cieľom ktorej bolo poukázať na skutočnosť, že slovenská vláda + prezidentka Čaputová nebezpečne vťahujú Slovenskú republiku do konfliktu na Ukrajine aj tým, že súhlasili s tým, aby vojenská technika, ktorá je vyrábaná na Slovensku bola a je dodávaná na Ukrajinu.

Demonštrácia sa uskutočnila v Dubnici nad Váhom, v meste, v ktorom sa vyrábajú zbrane pre kyjevský režim.

Účastníci udalosti sa stretli pred Okresným úradom Trenčín, pracovisko Dubnica nad Váhom, kde si spoločne zaspievali slovenskú štátnu hymnu. Nasledovali príhovory predstaviteľov SHO, Róberta Šveca a Štefana Polačika, a tiež občanov, ktorí prejavili záujem verejne a slobodne vyjadriť svoj názor na udalosti na Slovensku a vo svete.

Spred Okresného úradu sa účastníci demonštrácie presunuli v sprievode mestom do areálu ZTS – Špeciál, a.s., v ktorom sa vyrábajú spomínané zbrane. V areáli odzneli príhovory ďalších účastníkov podujatia a aj predstaviteľov nášho hnutia.

Účastníci udalosti vyslali jasné posolstvo: Žiadne zbrane pre kyjevský režim, žiadne zbrane pre ktorúkoľvek z bojujúci strán kdekoľvek vo svete. Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Približne po dvoch hodinách, sa Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody poďakoval prítomným za účasť na podujatí a vyzval ich, aby sa zúčastnili aj pochodu za mier a neutralitu, ktorý sa uskutoční v piatok 3. marca v Bratislave a ktorého sa určite zúčastnia aj členovia SHO.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Nitra: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

 

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds