FOTO. Rimavská Sobota: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

Dámy a páni. V utorok 21. februára sa uskutočnil ďalší Slovenský pochod za mier a neutralitu. Tentokrát v Rimavskej Sobote. 

Opäť plníme to, čo sme sľúbili. Podporíme každú rozumnú a zodpovednú aktivitu v prospech nášho štátu slovenského. A aj preto sa pochodu zúčastnili ľudia Slovenského Hnutia Obrody.

„K slovenským mestám, ktoré povstali proti nezmyselnému zaťahovaniu Slovenskej republiky do vojnového konfliktu protislovenskými vojnovými štváčmi, sa pripojila aj moja-naša Rimavská Sobota. Aj niekoľko stoviek Gemerčanov sa spoločne s nami pokojným spôsobom nechalo počuť, že jediné, čo momentálne a okamžite chceme, je mier a neutralita Slovenskej republiky,“ konštatoval Pavol Poprocký, člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 —————————

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA do Dubnice nad Váhom: Chceme mier. STOP vojne! Sme proti zbrojeniu

—————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds