FOTO. Košice: Verejne povedať svoj názor a šíriť objektívnu pravdu je to, čo Slovensko dnes potrebuje

Písal sa 17. júl a 30. výročie prijatia Deklarácie SNR o zvrchovanosti Slovenskej republiky (17. júl 1992) sme oslávili v Košiciach.

Doobeda zasadalo predsedníctvo nášho hnutia a popoludní sme diskutovali s občanmi pri Dolnej bráne. Po ukončení diskusie sme sa presunuli k buste J. M. Hurbana, pod ktorú sme umiestnili veniec Slovenského Hnutia Obrody ako prejav našej úcty a vďaky všetkým, ktorí sa zaslúžili o slovenskú štátnosť.

Prečo? Pretože verejne a nahlas povedať svoj názor a šíriť objektívnu pravdu je to, čo Slovensko DNES potrebuje. A budeme v tom pokračovať!

Nasleduje Hlohovec, v nedeľu 7. augusta. Podrobnosti včas zverejníme.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Jaroslav Ščurka: Memoriál Jána Stilla? Drina! Idete stále do kopca. Ale zvládli sme to!

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds