KAUZA Varín: Liberálne médiá a aj úplatní prokurátori zaknihovali ďalšiu prehru! Švec reaguje

Dámy a páni! Tomu sa povie občianska a aj politická statočnosť!

Médiá dnes informujú: Silné emócie sprevádzali ďalší pokus o premenovanie ulice, ktorá nesie názov po našom prvom slovenskom prezidentovi. Poslanci obecného zastupiteľstva vo Varíne mali na stole protest prokurátora Generálnej prokuratúry SR. Ten je presvedčený o nezákonnosti názvu ulice pomenovanej po prezidentovi prvej Slovenskej republiky a navrhol ju zrušiť alebo zmeniť jej názov. Zastupiteľstvo však protestu nevyhovelo a názov ulice zostáva nezmenený. Poslanci zároveň avizovali vyhlásenie miestneho referenda v danej veci.

Róbert Švec: Klobúk dole pred statočnými poslancami a vedením obce Varín za to, že nepodľahli tlaku manipulatívnych liberálnych médií a úplatných policajtov, a prokurátorov.

Kiežby malo Slovensko viac takých verejných činiteľov, ako máme v obci Varín, okres Žilina.

Slovenské Hnutie Obrody sa vždy hrdo hlásilo, hlási a bude hlásiť k odkazu prvého slovenského prezidenta Jozefa Tisa a celá NAKA TU, a aj Generálna prokuratúra SR sa môžu aj na hlavu postaviť.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Finančné skupiny sa nabalia na nájomných bytoch. Róbert Švec reaguje

————————–

Nálepky z našej úspešnej kampane si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds