FOTO. Letná chata SHO 2021: Oddych a zábava v lone slovenskej prírody. Balzam, ktorý zoceľuje

Kamaráti. V dňoch 12. až 15. augusta sme oddychovali v lone nádhernej tatranskej prírody.

Aj tento rok sme zorganizovali Letnú chatu SHO, pretože pracovať pre hnutie, národ a vlasť znamená vedieť aj aktívne oddychovať.

Počas pobytu vo Vysokých Tatrách sme absolvovali prechádzky v okolí Štrbského plesa, navštívili sme stredovekú osadu Šoldov, posilnili sme sa aj vďaka dobrotám zo salaša a pravdaže sme vystúpili aj na Kriváň. Fotoreportáž z výstupu na Kriváň uverejníme v samostatnom mediálnom výstupe.

A ako bolo? Fotky hovoria jasnou rečou… 🙂

————————–

Prečítajte si tiež: Novohrad: Výzva Hurá do školy! sa postupne začína realizovať v regiónoch slovenských

————————–

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds