Novohrad: Výzva Hurá do školy! sa postupne začína realizovať v regiónoch slovenských

Naša výzva pre deti z nášho úspešného projektu Staráme sa s názvom HURÁ DO ŠKOLY! už dorazila aj na Novohrad, do okresu Lučenec.

Vďaka vám, vážení podporovatelia a Notes, a.s. – Školské a kancelárske potreby sme mohli Karinke a Jankovi odovzdať prvú várku školských potrieb, ktoré im uľahčia nástup do tretieho ročníka.

Tak isto ďakujeme Majke z Banskej Bystrice a Kibosport za darčeky a oblečenie, ktoré sme deťom odovzdali za čisté jednotky na vysvedčeniach a aj diplomy, ktoré minulý školský rok dosiahli. A na podporu imunity našich drobcov prispela aj naša podporovateľka Iveta z okresu Rimavská Sobota, ktorá im poslala chutné, poctivé a šťavnaté slovenské paradajky z jej vlastnej záhrady.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Vlastenecká kvapka krvi SHO: Robiť dobré skutky je naším osudom. Aj v Martine a Rimavskej Sobote

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds