FOTO. Projekt Staráme sa: Ďalšej rodine sme pomohli postaviť sa na nohy. Aj vďaka vám, kamaráti

Priatelia, touto cestou dávame na známosť, že sa otcovi Edovi od Trnavy aj naším pričinením podarilo postaviť na nohy, prekonať tieseň, v ktorej sa so svojimi dvomi deťmi ocitol, a naša ďalšia pravidelná pomoc v tejto rodinke už, našťastie, nie je potrebná.

Tá bude presunutá ďalšej slovenskej rodine v tiesni zo západu našej vlasti.

A keďže v našom sociálnom projekte udržiavame dobré slovenské obyčaje a mravy, s rodinou zostaneme v kontakte a keď sa nám bude dať, podporíme mladého nadaného futbalistu Adamka v športe, keďže takejto podpory nie je nikdy dosť. Rovnako, ako naposledy na tieto Vianoce, kedy si pod stromčekom vďaka sponzorskému daru našiel vytúžené kopačky.

Na tie prispeli účastníci kurzu v behu na lyžiach s Extreme Obstacle Runners pod vedením Petra Žišku, za čo im patrí obrovské ĎAKUJEME, pretože podporili športovca, ktorý dosahuje skvelé výsledky napríklad TU a aj vďaka nim i naďalej bude.

Autor článku Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Vianočný zázrak v okrese Partizánske sa podaril. Aj kravaťáci si vedia vyhrnúť rukávy

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds