Róbert Švec reaguje na slová predsedu slovenského parlamentu o míľnikoch v našej samostatnej histórii

Predseda slovenského parlamentu Boris Kollár za najvýznamnejšie míľniky v našej samostatnej histórii vníma napríklad vstup do NATO, Európskej únie a eurozóny.

Róbert Švec ale nesúhlasí. Práve naopak. Vstup do NATO, EÚ a eurozóny považuje za najväčšie chyby, ktorých sa vládne garnitúry dopustili na štáte slovenskom.

Vstupom do EÚ sme sa stali nesvojprávnou ekonomickou a politickou kolóniou, vstupom do NATO sme sa stali okupovaným štátom a vstup do eurozóny? Tak to bol ekonomický megapodvod na Slovákoch. A okrem toho, štát, ktorý nemá v rukách svoju menovú politiku nie je zvrchovaným štátom, ale prinajlepšom provinciou.

Takže, na to, aby sa naša otčina opäť nadýchla potrebujeme, aby slovenské zákony boli viac ako európske smernice a nariadenia, dnes je to naopak, potrebujeme, aby na území Slovenskej republiky boli iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne, dnes to tak nie je a potrebujeme obnoviť suverenitu aj v menovej otázke a to obnovením našej meny – slovenskej koruny.

Každý subjekt, ktorý o sebe vyhlasuje, že je proslovenský, musí mať, okrem iného, tieto tri úlohy zahrnuté vo svojich hodnotových prioritách, tak ako Slovenské Hnutie Obrody.

Úlohy zvládneme. Krok za krokom, konštatuje Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: Vyše polovica Slovákov nie je spokojná s fungovaním demokracie. Švec otvorene o súčasnom režime…

————————-

Naša mena – slovenská koruna. Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds