FOTO. Projekt Staráme sa: Prajeme vám prekrásny čias vianočný. Aj zo západu našej otčiny

Pozdravujeme vás do vašich domovov, kamaráti!

Pozdravujeme vás aj týmito vianočnými fotkami, ktoré boli vyhotovené v okrese Partizánske a vznikli ešte počas štvrtej adventnej nedele, po vianočnej brigáde s drevom TU.

Kým Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa, zdobil s dievčatami vianočný stromček, náš podporovateľ a človek s veľkým srdcom, Štefan, zabával Katku a Emku rôznymi srandičkami. Dievčence si oboch veľmi obľúbili, čo je len dôkazom toho, že to, čo robíme, robíme správne a (aj) tým najmenším dávame spoločne zabudnúť na problémy, v ktorých sa ich rodina ocitla…

Ďakujeme vám, Štefan a Pavol! A ďakujeme tiež vám všetkým, ktorí ste sa do nášho úspešného projektu zapojili a zapájate. Detský úsmev a radosť nech sú nám všetkým odmenou.

Prajeme prekrásny čas vianočný, dámy a páni.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pozdravujeme z vianočného Prešova a ďakujeme vám za vašu priazeň

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds