FOTO. Projekt Staráme sa: Vianočné posolstvo zavítalo už aj do rodiny v okrese Lučenec

Azda každý z nás úpenlivo čaká na najkrajšie sviatky v roku, na Vianoce.

Je to obdobie radosti z narodenia Božieho syna, ale tiež aj obdobie, kedy majú ľudia k sebe bližšie. Preto sme sa rozhodli, že prekvapíme mamu Danku a jej deti – Karinku a Janka od Lučenca a zastavíme sa u nich, aby sme im tento čas čakania na Ježiška skrátili a priniesli im dary, ktoré ich potešili.

A neboli to iba hmotné dary, ale hlavne krásne chvíle strávené pri dozdobovaní stromčeka, či zapaľovaní vianočných prskaviek, ktoré si s nimi užil Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

Aj o tomto je náš nádherný projekt a sme vám vďační, že ste jeho súčasťou! Už od roku 2011.

Med na vianočné oblátky aj Danke, Karinke a Jankovi venoval Klub na podporu včiel. Ďakujeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš už navštívil všetky deti v našom sociálnom projekte

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds