FOTO + VIDEO. AntiGLOBSEC 2023: Opäť sme dali verejne najavo, čo si myslíme o…

Dámy a páni. Písal sa 30. máj 2023…

Pred Prezidentským palácom v Bratislave sa diali veci…

Ľudia Slovenského Hnutia Obrody pred Prezidentským palácom, ktorý dočasne okupuje Zuzana Čaputová, rozprestreli dva transparenty vo veľkosti 5 x 1,3 metra na ktorých bolo napísané… (fotky pod článkom).

Jasne a zrozumiteľne sme opäť dali verejne najavo, čo si myslíme o konferencii Globsec, dočasnej prezidentke Čaputovej, o dekadentnej EÚ, zločineckej organizácii NATO a tiež sme jasne formulovali našu predstavu o budúcnosti nášho štátu slovenského (video pod fotkami).

Na našu verejnú výzvu TU, aby sa akcie zúčastnili aj zástupcovia tých politických strán, ktoré o sebe vyhlasujú, že sú proslovenské, zareagovali iba zástupcovia ĽSNS, ktorí sa podujatia zúčastnili a ich predstaviteľ vystúpil aj s príhovorom.

Pretože to, čo my sľúbime, platí!

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024. Róbert Švec: Budem hlavou štátu a nie správcom kolónie

—————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

 

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds