Je po voľbách. Zvykajte si? FOTO: My si nezvykneme a zostávame pevní v kolenách!

Dámy a páni. Stále sme s vami… A aj budeme.

Tentokrát sme na očiach ľudu pospolitého aj v Poprade.

Aj vďaka vašim príspevkom. Ďakujeme.

ZVÁŽTE podporu Slovenského Hnutia Obrody a to formou ľubovoľného finančného príspevku, ktorý bude použitý na naše ďalšie aktivity. Uplynulé roky jasne dokazujú, že netárame, ale pracujeme pre Slovensko.

Vopred vám ďakujeme za každý jeden finančný príspevok, ktorý môžete poukázať na číslo účtu SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – aktivity.

MY zostávame pevní v kolenách.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Pokračujeme v agitácii pouličnej. Tentokrát sme navštívili Stupavu

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds