SHO: Šéf migračného úradu a ďalší režimisti sú klamári! Opäť tárali a Róbert Švec ich vyškolil

Dámy a páni. Slovensko spúšťa kontroly na hraniciach s Maďarskom. Dôvod?

Médiá informujú: „Kontroly sa budú vykonávať po celej dĺžke vnútornej hranice Slovenskej republiky s Maďarskom flexibilným spôsobom primerane aktuálnej hrozbe a v závislosti od vývoja bezpečnostnej situácie,“ uviedlo ministerstvo vnútra v materiáli. Cieľom je zníženie počtu nelegálnych migrantov.

Konštatujem: No to je ale zaujímavé!? Nebolo to tak dávno, kedy zodpovední slovenskí vlastenci – teda MY, poukazovali na nelegálnu migráciu a potrebu riešiť tento problém obnovením hraničných kontrol. A boli to predstavitelia vlády SR a aj polície na čele s dočasným… Hamranom, ktorí tvrdili, že nelegálna migrácia nepredstavuje problém a nie je to téma… Že je to len vyvolávanie vášní pred voľbami, že túto tému živia hoaxeri a dezinformátori. Tak na čo potom tie kontroly na hraniciach, pán Ódor, Hamran a ďalší dezinformátori?

A opäť sa ukázalo, že slovenskí vlastenci mali pravdu… Ďakujeme.

A takto to dopadne, keď je vo verejnej funkcii originál blázon a Sorosov odchovanec…

Slovensko zavádza kontroly na hraniciach s Maďarskom, no Ján Orlovský, šéf migračného úradu (na fotke pod článkom) spochybňuje efektívnosť takéhoto rozhodnutia. „Aj keby sa všetci policajti postavili do radu na hranicu, vždy niekto prenikne.“ Migrantov podľa neho Slovensko potrebuje, problémy s nimi nie sú a strach z migrácie šíria len politici.

Orlovského, ťažkého dezinformátora treba odvolať. Úloha pre novú vládu! 

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Pár slov Pavla Poprockého k voľbám: Slovensko nemôže za to, ako sa jeho obyvatelia rozhodli

————————-

Ján Orlovský, šéf migračného úradu, originál blázon, dezinformátor a Sorosov odchovanec. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds