Kiska by mal odpovedať na otázky orgánov činných v trestnom konaní. A nie sa nám prihovárať z televízie

Posledné dni sledujem mediálne výstupy slušného daňového podvodníka Andreja Kisku. Z toho, čo rozpráva sa mi zdvíha tlak. Tento človek, so svojou pošramotenou povesťou, dokáže sám seba pasovať do role najslušnejšieho politika s enormnou podporou občanov. Neviem v akej bubline žije, no podľa mňa nemá morálne právo z úst ani len vypustiť slovo slušný.

Veď on sa súdil s občanom Slovenskej republiky o pozemok, ktorý získal podvodom. Nevrátil tento pozemok dobrovoľne a zo svojej pozície milionára – prezidenta sa nesúdil s podvodníkmi, ktorí mu vraj ten pozemok predali. Nie, on trápil obyčajného občana! Jeho daňové delikty sú ďalším dôvodom, že by sa mal kajať a čakať na spravodlivý súd, no on zakladá politickú stranu a chce prevziať moc v štáte. S kamennou tvárou!

Andrej Kiska privítal v Prezidentskom paláci aj kozu. Naozaj „hodné“ prezidenta štátu.

Andrej Kiska so svojím verným priateľom – výtržníkom a pochybným umelcom Petrom Kalmusom.

Verím, že ľudia sa nenechajú opäť oklamať peknými rečami a miliónovými reklamnými spotmi a vo voľbách to tomuto od kosti podlému človeku zrátajú.

Kiska by sa nám nemal prihovárať z televízie, ale mal by odpovedať na otázky orgánov činných v trestnom konaní. A verím, že aj k tomu sa dopracujeme.

Autor: Štefan Polačik

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds