Kvapky pravdy. VIDEO: Aká je pravda o rúškach? Dozviete sa od poprednej nemeckej neurologičky

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.  

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

V prvej časti nového cyklus prinášame pravdu o tom, čím táto skaza sveta a národov začala. Pravda o rúškach v podaní osoby jednej z tých najpovolanejších. Pripomínam, že nie je jediná, čo svetu zverejňuje skutočnú pravdu cestou vlastných videí a verím, že mnohí ste si všimli, že takýchto odborníkov sú po celom svete tisíce, avšak sú ignorovaní, cenzurovaní a médiá im neposkytujú priestor, ktorý im právom prináleží.

A tak sme dospeli k názoru, že pravde na Slovensku treba veľmi pomáhať.

Popredná nemecká neurologička Margareta Griesz-Brisson prehovorila TU.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Primátor Senca sa pokúša finančne poškodiť naše hnutie. Štefan Polačik reaguje

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds