Jaroslava Samuelová adresovala ministrovi zdravotníctva tvrdý odkaz v súvislosti s očkovaním!

Tak v rádiu na stanici Rádio Slovensko som sa dopočula, že na východnom Slovensku klesá záujem o očkovanie a z toho dôvodu sa minister zdravotníctva Lengvarský rozhodol, že ministerstvo zriadi mobilné očkovacie centrá a zavedie očkovanie proti Covid-19 aj v ambulanciách obvodných lekárov.

Hlavným dôvodom klesania záujmu o očkovanie podľa ministra zdravotníctva je vraj to, že ľuďom sa nechce dochádzať do vzdialenejších miest, aby sa dali zaočkovať.

Tak vážený pán minister, my nie sme hlupáci a ani leniví a tobôž ak ide o naše zdravie a životy. Keď ľudia vedia bežať do Tesca, do Kauflandu, alebo do Lidla po nákupy, určite by si veľmi radi zašli aj na očkovanie, keby mali istotu, že je potrebné, bezpečné a účinné. Ten klesajúci trend nie je len na východe Slovenska. Klesá všade. V celom našom štáte, ale aj po celom svete. To, že takmer všetky vlády kŕmia svoje obyvateľstvo klamstvami o falošnej pandémii a o vakcíne ako záchrane a o priepustke na slobodu, neznamená, že všetci vám veríme a že nepoznáme pravdu o projekte Covid-19.

Viete vážený pán minister, okrem s vami spriaznených lekárov a vedcov existujú u nás, ale aj vo svete iní lekári a vedci a to tí skutoční, nezávislí od nikoho, tí ktorí majú svedomie a dodržujú Hippokratovu prísahu. Nespreneverili sa svojmu poslaniu lekára, či vedca a skutočne sa snažia chrániť zdravie a životy ľudí, bez ohľadu na to, či majú z toho nejaké výhody, alebo či sú pre svoje postoje prenasledovaní. Zvyčajne sú to lekári a vedci svetovo známi a uznávaní, ktorí už ľudstvu niečo hodnotné dali a pre svoje prínosy sú častokrát aj oceňovaní.

To, že ich v našich médiách nevidíme, nepočujeme, nečítame, to je tiež výsledok arogancie súčasnej vlády.

Preto vás vyzývam, keď tak stále s celou vládou ospevujete slobodu, nechajte nás slobodne žiť! Očkujte si tých, ktorí vám dôverujú. Je ich žiaľ na ich vlastnú škodu dosť, čo ste ich klamstvami presvedčili a nás ostatných nechajte na pokoji. Veď predsa, keď tí vaši klienti chránení tým vašim „skvelým“ očkovaním, začnú padať, chorľavieť a chradnúť, niekto bude musieť na nich, a v konečnom dôsledku aj na vaše výplaty aj reálne robiť a zarábať.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Parlamentná opozícia kolaboruje s covidovými zločincami okolo Matoviča. Boková reaguje

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds