Kvapky pravdy. VIDEO: Je alebo nie je experimentálna vakcína proti covidu bezpečná?

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu,  pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

Dlho očakávaná pravda sa stále čoraz viac a viac dostáva na svetlo sveta. Žiaľ, manipulatívne médiá, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku, stále neinformujú ľudí objektívne a preto si musíme pravdivé informácie vyhľadávať z iných zdrojov.

Dnes vám prinášame ďalšie posolstvo ľudstvu od svetovo uznávaného odborníka Petra McCullougha. Posmeľuje nás a tí vnímavejší iste postrehnú, ako nás chcel svojou výpoveďou povzbudiť a to tak, že čím väčší tlak je na nás neočkovaných vyvíjaný, tým väčší odpor by sme mali vyvinúť aj my. Poslúžiť nám k tomu môžu aj ním poskytnuté informácie a jeho vlastné stanovisko k súčasnému kontroverznému očkovaniu proti covidu.

Ak máte pocit, že odolávať tým tlakom, je čoraz ťažšie, pokojne si robte z takýchto videí poznámky, nebojte sa argumentovať nimi a použiť ich v sebaobrane.

Za svoje práva musíte bojovať predovšetkým vy sami a čím nás bude viac, tým skôr sa ubránime.

Video si môžete pozrieť TU.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————

Prečítajte si tiež: Riadi sa SHO pri plánovaní verejných podujatí covid automatom? Róbert Švec odpovedá

————————

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a je náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds