Riadi sa SHO pri plánovaní verejných podujatí covid automatom? Róbert Švec odpovedá

Dámy a páni! Tí úplatní liberálni novinári sú naozaj komickí. Ľuďom podsúvajú informáciu, že ak by chceli v okresoch, ktoré covidoví zločinci vyfarbili svojimi stupídnymi farbičkami na červeno, bordovo, čierno a neviem ako ešte, zorganizovať verejné podujatia, že by narazili na covid automat.

To si naozaj niekto myslí, že pri plánovaní verejných podujatí Slovenského Hnutia Obrody sa riadime ich protiprávnym covid automatom? Ak by sme tak robili, tak by sme legitimizovali trestnú činnosť zločincov okolo Matoviča, Hamrana, Čaputovej a ich komplicov.

Pri organizovaní verejných podujatí SHO sa riadime záujmami našej vlasti a jej občanov. To je pre nás jediný automat, ktorý rešpektujeme a budeme rešpektovať.

Dôkaz? Nech sa páči TU.

Za silné, sebavedomé a slobodné Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: VIDEO: Katarína Boková naložila covidovému kolaborantovi Hamranovi a jeho kumpánom

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds