Matovičova vláda. Naď a Korčok: Rusko je náš nepriateľ! SHO: Ste vojnoví štváči

Igor Matovič posadil do vládnych kresiel aj dve akože nové tváre. Máme nového ministra obrany Jaroslava Naďa. Áno je to ten Naď, čo videl, a pravdepodobne stále vidí, permanentne pobehovať po území našej vlasti vyzbrojených zelených mužíčkov prepojených na Rusko, ktorí sú pripravení urobiť na Slovensku kedykoľvek to, čo na Kryme. A je to ten istý Naď, ktorý pred voľbami kritizoval rodinkárstvo, ale keďže je už po voľbách, hovorkyňou ministra vnútra sa stala Barbara Túrosová, ktorá je partnerkou Jaroslava Naďa.

Vláda liberálov, bláznov a mafiánov vytiahla zo svojho rukáva, aj svoje ESO Ivana Korčoka. Korčok je minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR. Tento človek pracoval aj ako mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec SR v USA, vedúci delegácie SR pre prístupové rokovania do NATO, stály predstaviteľ SR pri EÚ atď.

Na Ivana Korčoka sa dokonca čakalo s vymenovaním do funkcie, keďže sa zdržal, kde inde,  ako v USA. No a hneď v prvom mediálnom výstupe nezabudol zdôrazniť, že SR nemôže byť priateľským štátom s Ruskou federáciou. Slovensko, podľa Korčoka, nemôže byť ani mostom medzi Východom a Západom. Samozrejme že Slovákom hneď vysvetlil, že kľúčovým prvkom bezpečnostnej stratégie má byť kontinuita proeurópskej a proatlantickej orientácie zahraničnej politiky SR. Iná možnosť neprichádza do úvahy. A dodal, že schválenie novej bezpečnostnej stratégie potrebuje Slovensko ako soľ.  

————————–

Prečítajte si tiež: Súhlasili s bombardovaním Juhoslávie. SHO: Dzurinda a jeho kumpáni sú vojnoví zločinci. Treba ich súdiť

————————–

Inak povedané, buď súhlasíte s nimi, liberálmi, alebo ste triedni nepriatelia! Demokracia na ich spôsob. Liberálny spôsob. A Korčok s Naďom sa už postarajú, aby bola nová bezpečnostná  stratégia SR rýchlo prijatá a aby v nej bola Ruská federácia označená ako náš nepriateľ.

My v Slovenskom Hnutí Obrody sme z tohto stavu znepokojení a vyjadrujeme nesúhlas s takto chápanou zahraničnou politikou nášho štátu. SHO dlhodobo presadzuje vyváženú zahraničnú politiku na všetky svetové strany, slovanskú vzájomnosť, a spoluprácu národov a štátov na princípe rovný s rovným. A to sa týka tak dovnútra EÚ, ako aj navonok.

Slovenská republika musí aj naďalej zostať štátom, ktorý sa dlhodobo snaží o dobré spolunažívanie s každým, kto má o takéto spolunažívanie záujem. A z tohto pohľadu, je pripravovaná nová bezpečnostná stratégia SR nepriateľská nielen voči iným štátom, ale aj voči Slovákom samotným, lebo z každého slovenského občana robí terč budúcich konfliktov.

Autor článku Pavol Skýpala je člen predsedníctva SHO.

————————–

Video. SHO: Chýbali vám na Slovensku americké vojenské základne? Budú?! Naď zabezpečí

————————–

Ivan Korčok (druhý vpravo) v spoločnosti vojnového zločinca Mikuláša Dzurindu (prvý vľavo) a vojnového štváča financovaného zo Západu Pavla Demeša (prvý vpravo). Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds