Koronavírus: Nasťahujú sa úplatní mimovládkari do rómskych osád? SHO: Nebojte sa! Len smelo

Aktivistom z tretieho sektora sa nepáči, že vláda začala cielene testovať Rómov. Šéf slovenskej pobočky sorosovskej Nadácie otvorenej spoločnosti Ján Orlovský tvrdí, že testovanie v najväčšej rómskej obci na Slovensku, v Jarovniciach bolo rasistické a armáda Slovenskej republiky tam demonštrovala svoju silu.

Ku kritike sa pripojila aj známa LGBTI aktivistka Hana Fábry a ďalší. Informujú médiá.  

Na paniku, ktorú v tejto súvislosti šíria falošní aktivisti reaguje Róbert Švec:

Tak asi takto, úplatní akože občianski aktivisti financovaní zo zahraničia. Môžete ísť nám všetkým osobným príkladom a riešiť situáciu v cigánskych / rómskych osadách tak, že sa tam nasťahujete na pár týždňov a ukážete nám všetkým „netolerantným rasistom“ ako správne postupovať.

Pravdaže otázka znie tak, či tam tých pár týždňov vydržíte. Ale nebojte sa, našu podporu, v tomto vašom krásnom geste ľudskosti a tolerancie, určite budete mať. Len smelo.

————————-

Prečítajte si tiež: Na Spiši už zatvorili päť osád. SHO predsedovi vlády: Treba zatvoriť všetky osady. A rýchlo

————————-

Ján Orlovský (vpravo hore) a jeho kumpáni z mimovládneho sektora, ktorý je financovaný zo zahraničia. Zdroj obrázku: Internet

————————–

Prečítajte si tiež: 50 Rómov kameňmi napadlo policajnú hliadku. Následný zásah označila Únia Rómov za brutálny

————————–

Treba uzatvoriť všetky cigánske / rómske osady. Pretože osady sú z hygienického hľadiska časované rozbušky. Je to jediný normálny a zodpovedný spôsob, pretože všetci vieme, že v osadách je hygiena a aj zodpovednosť takmer nulová. Mimoriadna situácia si vyžaduje mimoriadne riešenia, a aj odvážne. My by sme sa nebáli ich prijať. Pre vás, pre náš štát. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds