Našu pomoc sme opäť rozšírili. Pomáhame už aj rodine s dvoma nádejnými futbalistami

Vo štvrtok 8. augusta sme navštívili dve rodiny v okrese Nitra. A opäť sme pomohli.

V nitrianskej mestskej časti Klokočina, rodina vychováva dve deti, Bianku a Tobiasa. Do rodiny sme zaniesli potravinovú pomoc, a keďže Tobias aktívne športuje, okrem mliečnych výrobkov sme mu priniesli aj kakao, ktoré ho určite zocelí a dodá dostatok energie v jeho voľnočasových aktivitách. 🙂

Navštívili sme aj novú rodinu v obci Zbehy, v ktorej vychovávajú dvoch chalanov, ktorí sa vo voľnom čase venujú taktiež športu, sú nádejnými futbalistami. A rozhodli sme sa, že aj túto rodinu zaradíme do nášho úspešného sociálneho projektu pomoci a budeme jej pomáhať každý mesiac.

Aj vďaka vašim finančným príspevkom priatelia, môžeme pomáhať stále viac.

Ak máte záujem pomôcť, ľubovoľný finančný príspevok môžete poukázať na číslo účtu Slovenského Hnutia Obrody: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Deti sú budúcnosť nášho spoločenstva …

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds