Video: Optimalizujeme počet politikov, ktorí drogujú. A ešte sa tým aj verejne chvália

Liberál Truban sa vo štvrtok pod bremenom dôkazov nakoniec priznal, že marihuanu užíval častejšie a pred 12 rokmi vyskúšal aj LSD! Vo videu, ktoré malo vyzerať srdcervúco, doslova uviedol, že okrem podnikateľských úspechov urobil v živote aj veľmi veľa chýb, no chce sa z nich údajne poučiť, už ich neopakovať a takto chce aj našu krajinu posunúť dopredu, t. j. hovoriť veci úprimne, pomenovávať problémy a priznať si chyby.

Truban bol teda pod bremenom dôkazov prinútený priznať, že z jeho jedného jointa z výšky, o ktorom hovoril týždeň dozadu, je zrazu častejšia konzumácia marihuany a dokonca aj tvrdej drogy LSD! Truban teda vlastne priznal, že týždeň dozadu národ klamal. No niečo však opäť „zabudol“ národu prezradiť – a to, že jeho drogová minulosť je pravdepodobne omnoho pestrejšia ako tvrdí! Truban sa totiž pred pár rokmi v Marcinovej show pochválil, že sa zúčastnil festivalu Burning man, čo je festival v nevadskej púšti prezývaný aj drogový festival, o ktorom niektoré fóra dokonca píšu, že drogy sú neoddeliteľnou súčasťou zážitkov z festivalu! Trubanova minulosť bude teda očividne ešte pestrejšia ako sa ju snaží prezentovať.

Ešte lepšie ako jeho feťácka minulosť sú vyjadrenia jeho parťákov zo SPOLU a KDH, teda lídrov strán, ktoré s liberálmi uzatvorili zmluvu o neútočení. Tí totiž na základe zmluvy nemôžu Trubanove excesy verejne kritizovať, ale mu len tíško nadbiehať. Líder SPOLU Beblavý vo štvrtok na Facebooku poďakoval Trubanovi za jeho priznanie a dokonca ho dal za príklad ako by mala tá ich nová politika fungovať, pretože obaja chcú podľa neho nový štýl politiky otvorený k ľudom. Podľa Beblavého všetci robíme chyby, ale schopnosť si ich priznať osobne aj verejne je to, čo pomáha budovať dôveru. Teda žiadna kritika drogovania potencionálneho nového „premiéra“, ale len jemné pohladkanie a poďakovanie za priznanie sa k jeho drogovej minulosti.

Martin Bago, regionálny zástupca SHO pre okres Topoľčany.

Ešte lepšie bolo vyjadrenie predsedu KDH Hlinu, ktorý vidí rozdiel medzi Trubanom a inými politikmi v tom, že on sa aspoň k tomu priznal a ospravedlnil. Hlina doslova uviedol: Hovorí sa Poturčenec horší od Turka, tak možno teraz Slovensko v osobe pána Trubana získalo veľkého bojovníka proti drogám. Nuž ak si KDH takto predstavuje bojovníka proti drogám a hlavne tú pravú partiu na robenie kresťanskej politiky, tak potom v poriadku. Uvidíme, čo im na to povie národ. No u mňa klesli na úplné morálne dno!

Tak priatelia, takto nejako vyzerajú tí noví „politici“. Bujarou drogovou minulosťou poznačení a liberálnou propagandou vymytí povýšeneckí zbohatlíci, ktorí sa hrajú na novú generáciu čestných politikov, ktorým údajne záleží na národe. No aj to tak nejako ako americkým vojnovým jastrabom na Iračanoch, čo už líder progresívcov stihol svojimi vyjadreniami dať aj krásne najavo, citujem: „Roboši sú špeciálna sekta ľudí, ktorá len rozmýšľa nad tým ako koho oje*ať.“

Liberáli, vy nemáte ani šajnu o skutočnom živote! O živote normálnych ľudí, ktorí sa snažia z výplaty uživiť svoje rodiny! Tých ľudí, ktorí na takých zbohatlíkov ako ste vy, drú za pár drobných! Vy o živote obyčajných ľudí na Slovensku neviete absolútne nič! A ja verím, že po týchto drogových excesoch vášho šéfa a najmä za to, čo ich ten už stihol pourážať, vás vo voľbách aj krásne odmenia! A preto je priatelia dôležité varovať ľudí pred touto novou generáciou zbohatlíkov! Ľudia sa nesmú nechať oklamať propagandou a musia uvidieť, čo za drogových liberálnych pomätencov sa to derie k moci! Je na nás, ako dokážeme túto pravdu národu odhaliť. Hlavný mediálny prúd to totiž za nás nikdy neurobí.

Autor: Martin Bago

—————————–

Prečítajte si tiež: Liberál Truban robotníkom: Ste špeciálna sekta ľudí …

—————————–

Video: K drogovému fenoménu dnešných dní sa vyjadril aj Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds