Noviny Právo Národa: Čaputovej vláda pokračuje vo vyzbrojovaní kyjevského režimu. SHO reaguje…

Dočasná vláda Čaputovej rozhodla, že kyjevskému režimu daruje vojenskú pomoc v hodnote viac ako 4,2 milióna eur a opäť zo Slovenska urobila terč pre jednu z bojujúcich strán.

Stanovisko SHO je nemenné: Žiadne zbrane kyjevskému režimu.

Ak chce dočasná vláda pomáhať, tak nech už dnes pomáha tak, ako pomáhajú neutrálne štáty – humanitárne: liekmi, potravinami, oblečením…

Pretože Slovenská republika bude neutrálnym štátom. Zabezpečíme.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: KAUZA: Milióny eur pre ľudí od Sorosa. Švec: Ak by pokrytectvo kvitlo, boli by predstavitelia Smeru…

————————-

Ľud slovenský vie, koho záujmy presadzuje a chráni Zuzana Čaputová. Áno, je to americká agentka. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds