KAUZA: Milióny eur pre ľudí od Sorosa. Švec: Ak by pokrytectvo kvitlo, boli by predstavitelia Smeru…

Dámy a páni. A máme tu ďalšiu ukážku toho, ako sa prostredníctvom verejných peňazí, teda peňazí nás všetkých, financujú pochybné mimovládky od Sorosa, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku.

Najnovšie sme sa dozvedeli, že dočasná slovenská vláda – ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny údajne odkleplo takmer 22 miliónov eur Nadácii otvorenej spoločnosti.

Na to, že slovenské vlády štedro a dlhodobo dotujú nebezpečné mimovládky, ktoré vyvíjajú aktivity proti nášmu národu a štátu sme si už (dočasne) zvykli, ale na to, na čo si nikdy nezvykneme je skutočnosť, že takéto financovanie súčasných dočasných vládnych predstaviteľov kritizujú predstavitelia Smeru. Teda toho politického subjektu, ktorého vlády nalievali do mimovládok od Sorosa tiež milióny eur. Napríklad TU.

Takže konštatujem, že ak by pokrytectvo kvitlo, boli by predstavitelia Smeru ako májové záhradky, plné krásne rozkvitnutých kvetín a zaujímavých vôní.

PRAVDA oslobodzuje.  

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. AntiGLOBSEC 2023: Opäť sme dali verejne najavo, čo si myslíme o…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds