Noviny Právo Národa: Máme pre vás ponuku, Slovenky a Slováci, ktorá sa neodmieta

Pri príležitosti blížiaceho sa výročia vzniku prvej Slovenskej republiky sme pre vás pripravili možnosť stať sa čitateľmi novín Právo Národa za zvýhodnených podmienok.

Štandardný príspevok na vydávanie novín na kalendárny rok je vo výške 18 eur. ALE…

Od dnešného dňa, až do 14. marca (vrátane) môžete získať zasielanie novín Právo Národa počas celého roka 2023, prostredníctvom Slovenskej pošty, IBA za 12 eur.

Stačí, ak vyplníte formulár TU a my vás budeme mailom informovať o ďalších podrobnostiach. Vyplnenie formulára vás nezaväzuje k odoberaniu novín.

Výška dobrovoľného príspevku 12 eur sa vzťahuje na územie Slovenskej republiky. Noviny môžeme posielať aj do zahraničia, ale príspevok bude zvýšený o sumu poštovného do príslušného štátu podľa aktuálneho sadzobníka poplatkov Slovenskej pošty.

Ďakujeme, dámy a páni, že spoločne s nami, aj prostredníctvom poctivej proslovenskej tlačoviny, šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Dubnica nad Váhom: Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba…

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds