VIDEO. Dubnica nad Váhom: Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba…

Dámy a páni. V piatok 24. februára zorganizovalo naše hnutie demonštráciu, cieľom ktorej bolo poukázať na skutočnosť, že dočasná slovenská vláda + prezidentka Čaputová nebezpečne vťahujú Slovenskú republiku do konfliktu na Ukrajine, a to tak, že súhlasili aj s tým, aby vojenská technika, ktorá je vyrábaná na Slovensku bola a je dodávaná na Ukrajinu.

Podrobnosti o udalosti si môžete prečítať TU.

Pozrite si aj videozáznam zo spomínaného podujatia…

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Nitra: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds