Pavol Soóš: Vlak, ktorý sme rozbehli v roku 2011 sa už nedá zastaviť

Rok 2015 bol pre mnohých z nás rokom prekvapení, veľkých zmien, možno aj nečakaných zvratov. V živote nášho projektu bol aj tento rok, rovnako ako päť predošlých, opäť veľmi úspešný. A to z viacerých dôvodov.

V prvom rade je to už takpovediac tradičné, každoročné rozširovanie projektu do nových slovenských miest. Počas minulého roka nám pribudli ďalšie dve rodiny v mestách Vráble a Svidník. Spolu sme v roku 2015 pomáhali 13 rodinám s 54 deťmi, ktorým sme sa snažili uľahčiť ich zlú sociálnu situáciu. V posledný januárový deň sa k nám pridala už aj Trnava a piate výročie projektu tak pre nás bolo dokonalou oslavou. Začali sme s pomocou 14-tej rodine.

Verní sebe, svorne napred!

Každé mesto do ktorého sa náš projekt rozšíri, každá rodina, ktorú vezmeme pod svoje krídla pomoci, nás posúva vpred. Pred piatimi rokmi sme nevedeli, ako dlho vydrží projekt, koľko aktivistov a ľudí s veľkým srdcom dokážeme osloviť. Veci, ktoré majú zmysel sa oplatí robiť. Oplatí sa im venovať čas, financie, pretože prinášajú výsledky. Hrdí sme zvlášť na to priatelia, že to všetko sme dokázali spolu s vami bez eurofondov, bez akejkoľvek štátnej podpory. A o to nám išlo. Zomknúť slovenský národ…

Vlak pomoci je už rozbehnutý a nedá sa zastaviť

Aj touto cestou sa vám chcem poďakovať za pomoc a podporu. Poďakovať za spoluprácu sa chcem aj všetkým iniciatívam, podnikateľom, reštauráciám, podporovateľom v mene celého tímu aktivistov projektu a samozrejme v mene rodín, ktorým spolu pomáhame. Ak sa ste sa rozhodli, že chcete priložiť aj vy ruku k dielu, neváhajte a kontaktujte nás mailom na staramesa@sho.sk.

Vlak, ktorý sme rozbehli v roku 2011 sa už nedá zastaviť. Naskočte a pridajte sa k nám, priatelia. Tá cesta stojí za to!

Návšteva hradu Strečno.

V Stropkove už pomáhame dvom sociálne slabým rodinám.

Vďaka nášmu projektu pomáhame už aj vo Svidníku.

Deti počas výletu pri Jánošíkových dierach.

Od januára pomáhame rodine aj v Trnave.

Sv. Mikuláš obdaroval tento rok 62 detí v našom projekte.

Bianka a Tobias z Nitry pri vianočnom stromčeku.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds