Poprocký: Dilema pre sfanatizovaných vlajočkárov? Kúpiť si RUSKÚ zmrzlinu vyrobenú na UKRAJINE?!?

Ups, toto je na škandál roka alebo skôr dilema na dnešné dni pre tzv. vlajočkárov: Kúpiť si RUSKÚ zmrzlinu vyrobenú na UKRAJINE?!? 

Ja som sa nad týmto pousmial pri predstave, že vidím nejakého pošahaného liberála uvažovať nad tým, či si zmrzlinu kúpi a podporí tak lacnú pracovnú silu na Ukrajine alebo z princípu, ako poslušný rusofób, si odoprie túto maškrtu. 

A zároveň som sa zhrozil, že slovenská potravinová sebestačnosť kvôli terajšej, ale aj tých predošlým vládam klesla na takú mizivú úroveň, že si musíme dovážať aj také primitívnosti, ako je obyčajná Ruská zmrzlina, ktorú sme si vedeli vyrobiť aj u nás doma. 

Slováci, pamätajte, že všetko čo žijeme, žijeme len kvôli tomu, že sme to dopustili a stále tolerujeme.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody. 

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Švec reaguje na úplatných poslancov, ktorí… A ponúka aj účinné riešenie

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds