Noviny Právo Národa: Róbert Švec hodnotí údajnú vládnu krízu a ponúka originálne riešenie…

Dámy a páni! Údajne prežívame vládnu krízu. Určite NIE!

Je to opäť iba divadlo, aby sa prekryli závažné veci v našej spoločnosti a aby vládni zločinci a ich kolaboranti z akože parlamentnej opozície si aj počas leta mohli robiť predvolebnú kampaň za peniaze nás všetkých.

Slovensko sa nepohne z miesta, pokiaľ bude väčšina Slovákov podporovať recyklovaných politických panáčikov. Netreba vymeniť iba vládu, a na miesto zločincov okolo Matoviča, Sulíka, Kollára, Remišovú, dosadiť  ďalšie chápadlá súčasnej hodnotovej mafie Fica a Pellegriniho, ale treba zrušiť celý zločinecký režim  – liberálnu demokraciu.

táto zmena sa môže udiať a aj sa udeje vtedy, ak Slováci budú podporovať rozumných a zodpovedných vlastencov zo Slovenského  Hnutia Obrody.

Naším cieľom nie je sa dostať do parlamentu, aby sme sa hrali na chrumkavých politikov, naším cieľom je získať ústavnú väčšinu, aby sme Slovensko spoločne s vami postavili na nohy. Aby bolo opäť silné a sebavedomé! To je cieľ hodný štátnikov.

Toto je náš cieľ, toto je naša cesta po ktorej kráčame hrdo a odhodlane! A ak chcete obrodu štátu slovenského, Slovenky a Slováci, nielen kvôli vám, ale vašim deťom a vnukom, pridajte sa k nám!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Najnovšie vydanie poctivej proslovenskej tlačoviny je už na ceste k vám

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds