POZVÁNKA: 30. výročie obnovenia slovenskej štátnosti oslávime v Štúrovom Zvolene

Blíži sa 30. výročie obnovenia slovenskej štátnosti – vzniku súčasnej druhej Slovenskej republiky (1. január 1993).

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody oslávi toto významné výročie v našich dejinách v nedeľu 8. januára od 15:00 hod. v Parku Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

Podujatie bude verejné a po oslave sa tešíme na vaše otázky, pretože aj v roku 2023 budeme pokračovať v diskusiách s vami v okresných mestách slovenských.

Na podujatie aj touto cestou pozývame zástupcov všetkých proslovenských organizácií, aby konkrétnymi skutkami dokázali, že im ide o spoluprácu a spájanie.

Za silné a sebavedomé Slovensko.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Vianočný zázrak v okrese Partizánske sa podaril. Aj kravaťáci si vedia vyhrnúť rukávy

————————–

Kráľ Svätopluk, kráľ Slovákov a Slovanov. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds