POZVÁNKA do Banskej Bystrice: Slobodne sa bude diskutovať aj v strede našej vlasti

Dámy a páni! Plníme to, čo sme vám sľúbili. Postupne navštívime každé jedno slovenské okresné mesto, pretože nás zaujímajú vaše názory a návrhy, ako riešiť súčasnú situáciu v štáte slovenskom.

Po úspešnej diskusii aj v Spišskej Novej Vsi TU nasleduje Banská Bystrica.

Na stretnutie s vami sa tešia: Štefan Polačik, Katarína Boková, Jaroslava Samuelová, Alžbeta Szénásiová, Pavol Poprocký, Pavol Skýpala, Svetana Angelová, Anton Ančic a ďalší ľudia Slovenského Hnutia Obrody. A pravdaže aj Róbert Švec.

———————

Prečítajte si tiež: FOTO. Kriváň 2021: Ľudia Slovenského Hnutia Obrody vztýčili na Kriváni vlajku bieleho dvojkríža

———————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds