FOTO: Sociálny aktivizmus ľudí Slovenského Hnutia Obrody pokračoval aj cez leto a dovolenky

Mesiac júl sa považuje za jeden z hlavných dovolenkových mesiacov. Každý z nás dovolenkuje inak.

Ľudia Slovenského Hnutia Obrody oddychujú aj tak, že vo svojom voľnom čase zabezpečujú pomoc sociálne slabým rodinám z projektu Staráme sa, ktorého chod zabezpečujú spoločne s dobrovoľnými príspevkami od našich podporovateľov.

Vďaka tomu sme aj v letnom mesiaci mohli spoločne pomôcť rodinám v núdzi s niekoľkými desiatkami detí. ĎAKUJEME, tu je sumár za mesiac júl…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

—————————

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na Šariši. Maťko a Kubko sa na našu návštevu vždy veľmi tešia

—————————

Začiatok našej pomoci v mesiaci júl sme strávili oslavne. Pri príležitosti životného jubilea pani Ester z Veľkého Krtíša sme jej zablahoželali a aspoň symbolicky podarovali kvety a bonboniéru. Aj o tomto je náš projekt. 🙂

S našou pravidelnou pomocou sme navštívili aj ďalšiu rodinku zo slovenského juhu. ? Vo Fiľakove, kde sa mladí rodičia príkladne starajú o telesne postihnutého Matiaska, ktorý si vyžaduje špeciálnu starostlivosť a pozornosť, vyrastá aj malá princezná-šibalka s menom Sofinka, ktorá sa z našich návštev veľmi teší.

Náš úspešný projekt sa v júli opäť rozrástol v meste Strážske o mamu Martinu a jej štyri dievčence: Sašku, Dominiku, Bianku a Maťku. Aj im sa posnažíme čo najviac pomôcť vstať na nohy a žiť dôstojný život. Spoločne s vami. ?? … a spoločne s vami sme opäť, ako sme sľúbili, pomohli aj pri meste Nitra dvom mládencom: Renému a Denisovi zo Zbehov.

Našu pomocnú ruku sme podali aj vdovcovi Miroslavovi a jeho štyrom deťom z okresu Malacky.

Do našej pravidelnej pomoci Janke a jej dvom synom z Prešova sa po prvýkrát zapojil aj náš kolega Michal z Kežmarku.

Z Prešova sme sa s našou pravidelnou pomocou presunuli ku Hnúšti, do okresu Rimavská Sobota.

V okrese Čadca boli prázdniny koncom júla v plnom prúde. ? Dievčatá nás totiž privítali vysmiate, v nafukovacom bazéne.

Naša posledná júlová pomoc ľuďom v núdzi z nášho úspešného projektu Staráme sa patrila mame Miške a jej dvom deťom z Trenčianskych Teplíc.

Veľmi nás teší, že naši sympatizanti sa aktívne zapájajú aj do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO. ?? V júli v rámci nej Lukáš daroval tú najvzácnejšiu tekutinu na svete už 19-krát a Lenka už po 38-krát!

Naša úžasná kolegyňa Katarína Boková tiež zachraňovala životy. Tentokrát v Martine, kde v júli už po 41.-krát cez našu Vlasteneckú kvapku krvi SHO darovala krv.

Už koncom júla sme sa tiež chystali na našu augustovú výzvu s názvom Hurá do školy!, ktorej cieľom je takmer 50 deťom z nášho projektu zabezpečiť pohodový začiatok školského roka zabezpečením školských pomôcok, ktoré sú na to potrebné. Viac info, ako môžete priložiť ruku k dielu nájdete TU.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds